Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Sieć współpracy nauczycieli matematyki i informatyki

Sieć współpracy nauczycieli matematyki i informatyki

Zapraszamy nauczycieli matematyki i informatyki szkół podstawowych i gimnazjów na spotkanie Sieci współpracy matematyków i informatyków, które odbędzie się w RODN WOM Katowice w dniu 26 października o godzinie 15.00.

26 października o godzinie 15.00
odbędzie się pierwsze stacjonarne spotkanie, na którym ustalimy plan pracy sieci.  Przewiduje się w sumie 3 spotkania stacjonarne w ciągu całego roku szkolnego.

Pozostałe działania odbywać się będą drogą elektroniczną  poprzez platformę elearningową RODN WOM Katowice. na której będziemy mogli przede wszystkim:
•    dzielić  się wiedzą,
•    wspólne rozwiązywać nurtujące nas problemy dydaktyczne i wychowawcze
•    zadawać pytania,
•    podejmować dyskusje na ważne dla nas tematy,
•    skorzystać z materiałów dydaktycznych,
•    doskonalić nowoczesne techniki i metody nauczania.

Każdy z uczestników otrzyma bezpłatny dostęp do platformy, do jej zasobów i forum dyskusyjnego

Udział w sieci oszczędza nasz czas.  Dzielimy się swoja wiedzą i korzystamy z wiedzy innych. Pomagamy sobie, radzimy się innych, wspólnie rozwiązujemy problemy

Prosimy o potwierdzenie zaproszenia na adres: msyta@womkat.edu.pl

Prosimy podać imię i nazwisko, nazwę szkoły i nauczany przedmiot